O marce

Z pasji do dzieci i dobrego wzornictwa skroiliśmy markę Piernaty. Markę wymagającą, bo chcemy dać Wam unikatowe produkty. Ręką artysty przelewamy na tkaniny nasze autorskie wzory, realizując nasze marzenia i pomysły zgromadzone przez lata.

Tworzymy wyjątkowe artykuły pościelowe dla małych dzieci, uszyte z wysokiej jakości polskiego lnu, bawełny satynowej, czy muślinu bawełnianego z autorskimi nadrukami. W naszym asortymencie znajdziecie między innymi pościele z wypełnieniem,  prześcieradełka, czy pieluszki muślinowe. Od samego początku założeniem marki jest tworzenie produktów o bezkompromisowej jakości, stworzonych z najlepszych tkanin i dodatków wyróżniających się wzorniczo.

W procesie tworzenia kolekcji na każdym etapie, począwszy od projektowania, poprzez dobór materiałów i dodatków, a na etapie pakowania kończąc dbamy o najwyższą jakość tego, co tworzymy.

Analizując dane rynkowe wiemy, że pościele z wypełnieniem są pierwszym wyborem mam małych dzieci, bo w niezwykle wygodny sposób pozwalają zapewnić czystość i odpowiedni poziom higieny. Dlatego w naszych kolekcjach stawiamy przede wszystkim na produkty „all in one”, gdyż są one bardzo wygodne w użytkowaniu i trwałe, a kolory są intensywne nawet po wielokrotnym praniu.

Pamiętając, że tworzymy produkty dla maluszków dbamy o certyfikacje zgodne ze STANDARDEM 100 by OEKO-TEX® w klasie pierwszej obowiązującym dla wyrobów dla dzieci. Jest to dla nas niezwykle istotne, bo oprócz produktów pięknych, chcemy zapewnić Państwu produkty w pełni bezpieczne dla Waszych pociech.

Mamy nadzieję, że sprostaliśmy Waszym oczekiwaniom i potrzebom tworząc produkty marki Piernaty, będzie nam niezwykle miło jeśli zostaniecie z nami na dłużej.

close

5 %

Zarejestruj się, aby otrzymać zniżkę. Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi produktami i ofertami! 🎁